Tatilde kocam sızınca gerçek zevki tattım(3.Bölüm)

Tatilde kocam sızınca gerçek zevki tattım(3.Bölüm)
Dün havuzda boşalmak üzereyken boşalamamıştım artık dayanamıyordum kendimi siktirmeliydim. Öğleden sonra yine herkes havuzun etrafındaydı, gençler akşama mangal yapsak nasıl olur dedim ve kimse itiraz etmedi görümcem de güzel olur yenge vallaha yanına da rakı açarız dedi vallaha olur kız dedim. Kocamı sıcak çarpmış yatıyordu, Can’a kuzum senle bi Kaş’a gidip gelsek olur mu benim şoförlüğüm buradaki dar sokaklara girecek kadar yok dedim iyi olur yenge benim de internet kafede işim var lisans için belge göndermem gerekiyor dedi bu iş olmuştu artık. Hemen duşa girdik ikimiz de yine sabahki elbiseyi giydim ama bu sefer içimde hiçbirşey yoktu.

Anahtarı Can’a verip yine el çabukluğuyla eteğimi biraz yukarı çekip sıyrılmış gibi yanına oturdum. Duştan çıkarken kremlediğim bembeyaz etli bacaklarım parlıyordu bacak bacak üstüne atarken eteğimi biraz daha yukarı çektim baldırıma kadar açıktaydı artık. Can sanki dün havuzda birbirimizin amıyla sikiyle oynamamış gibi çaktırmadan bakıyordu belli ki cesaret edemiyordu, viteste duran sağ elini tutup bacağımın üstüne koydum dönüp yüzüme baktı dudağımı yalayıp ısırdım belli ki daha da tahrik olmuştu bacağımı artık okşuyor, sıkıyordu.

Bir süre gittikten sonra elini tutup koltuğun arkasına attım siki küçük de olsa sertleştiği şortunun üstünden belli oluyordu. Şortunu belinden tuttum hafif kaykılınca aşağı indirdim siki gerçekten de küçüktü elimin içinde kayboluyordu ama buna rağmen kalınlığı fena değildi. Dizlerimi koltuğun üstüne koyup götümü kapıya dönüp kafamı yarağına gömdüm öperken kafamı bastırdı tüm yarağı ağzımın içindeydi artık o kadar küçüktü ki boğazıma bile dayanmamıştı. Ağzımın içinde dilimi rahatça oynatıyor sikinin her yerini yalayıp emiyordum ama o pür dikkat yola bakıyordu belli ki heyecanlanmıştı sırtımda duran elini tutum kalçalarıma indirdim elbiseyi yukarı çekip kalçamı sıktı ve o kalın sesiyle oo yenge altında birşey yokmuş ya dedi öyle diyince kafamı kaldırıp elbisenin askılarını çıkarıp göbeğime kadar indirdim gözleri bir yola bir göğüslerime kayıyordu. Kaza yapacaksın kenara çek artık dedim ve ilk bulduğu geniş yerde arabayı kenara çekti.

Dudaklarına yapışmıştım öpüşürken koltuğu geriye it dedim ve kucağına geçtim. Siki götümün arasındaydı ama biz deliler gibi öpüşüyorduk yukarı kaydı memelerimi ağzına verdim deliler gibi sömürüyordu benden 10 yaş küçük, genç ve yakışıklı bir çıtır benimle sevişiyordu bunu düşünmek bile ateşimi yükseltiyordu. Göğüslerimi emerken bir yandan da iri kalçalarımı okşuyor, ufak ufak sıkıp şaplaklar atıyordu. Dayanamıyordum artık elimle sikini tuttum ve amımın deliğine yerleştirip bir anda oturdum çok ileri gidememişti ama kalınlığıyla duvarlara baskı yapıp zevk almamı sağlıyordu. Yenge, bu biraz yanlış değil mi Ayhan abi benim kuzenim sonra vicdan azabı çekerim dedi siktirme yengeni de Ayhan abini de diyip hızlandım ve dudaklarına yumuldum. Bu çocuk gençti ama çok güzel sevişiyordu belli ki tecrübeliydi.

Bacaklarım ağrımıştı artık çok da geniş değildi pozisyonumuz. Arabanın içinde arka koltuğa geçtik elbisemi çıkarıyordum ki çıkarma yenge kalsın dedi, bana yenge demesi çok hoşuma gidiyordu yaramazlık yaptığımızı düşünmek beni daha çok tahrik ediyordu. Ben onun şortunu da tişörtünü de çıkardım bir yıl açlıktan sonra erkek vücudu görmeye doyamıyordum bir türlü. Kaslı esmer vücudu gerçekten muhteşemdi, önünde eğilip sikini yalamaya başladım iyice sertleşmişti koltukta dört ayak üzerine domaldım son bir yılda gelişen porno kültürümle doggy-style olduğunu da öğrenmiştim. Sikini amıma sürtüyordu bu beni daha da azdırmıştı, inlemelerim artmıştı hadi gir içime aşkım, yakışıklı yeğenim durma dememle köklemesi bir oldu. Onu içimde hissetmek beni mutlu ediyordu kalçalarımı sıkmış hızlı hızlı pompalıyordu. Ben artık kendimi tutamıyordum bir anda kendimi yüz üstü bırakıp boşaldım, o dikilmiş kalçalarımı iyice avuçlamış ve hızlanmıştı belli o da boşalacaktı içime boşal bitanem sakın durma hepsini içimde istiyorum diye bağırdım. Can çok geçmeden sikini kendisi de içine girecekmiş gibi amıma bastırıp böğürerek boşaldı.

Koltuğa oturup bi sigara yaktı, ben de kalkıp yanına oturup kafamı göğsüne koydum bir tane de yakıp bana verdi. Merak etme dedim Ayhan’dan bişey olmaz o beni aldattığı için bu tatildeyiz merak etme ayrılacağım zaten ondan dedim şaşırmıştım. Kafamı kaldırıp yüzüne baktım inan 7 yıldır evliyiz bir kere beni senin kadar mutlu etmedi diyip dudağından öptüm ve kafamı tekrar göğsüne yasladım. Kalp atışı hızlanmıştı, sol eli sırtımda, kıvırcık saçlarımda geziyordu sigaralarımız bittiğinde hadi yenge gecikmeyelim anlamasınlar diyip üstünü giyip ön koltuğa geçti bense arka koltuğa uzanıp olanları düşünerek Kaş’a gittik.

İşlerimizi halledip villaya dönerken ikimiz de hiç konuşmadık. Geldiğimizde zaten akşam yemeği yaklaşmıştı, kızlar havuz başındaki masayı hazırlamış, salataları, mezeleri yapmıştı, Ayhan da mangalı yakmış bizi bekliyolardı. Tam zamanında dedi Ayhan, ateşin harı gitti dedi ben de Can’a dönüp benimki de gitti ama biraz diyip gülümsedim. Görümcemle Pelin duymamışlardı ama garip garip bize bakıyorlardı biraz kıllanmış gibiydiler. Kızlara çok terledim salak gibi kalın elbiseyle gitmişim diyip duşa girdim bacaklarım Can’ın dölleriyle kaplıydı o küçücük sikiyle nasıl boşaldıysa artık. Duşumu alıp yine çamaşır giymeden kısa bi elbise giydim bacaklarımı göğsümü kremleyip çıktım.

Etler pişmeye başlamıştı, biri yardıma gelebilir mi içecekleri alalım dedim Buse selendi geliyorum yenge diye tam buzdolabına eğilmiş rakıyı alırken Buse kalçamı sıkıp yanıma eğildi ne oldu dün uzak duruyor gibiydin dedim o da beni denediğini sanmıştım şimdi samimiyetinden eminim diyip gülümsedi biraları alıp kıvırtarak gitti ben de buzu ve rakıyı alıp arkasına gittim. Can’la yeterince samimi olmuştuk bugün o yüzden akşamı küçük kardeşi Buse’yle geçirmek istiyordum. Bu sefer soluma Pelin sağ tarafıma da Buse’yi aldım Pelin de Can da çok şaşkındı ama yengelerine birşey diyemediler. Sohbet muhabbet yemek, rakı derken Buse’nin kulağına eğilip rakıyı çok içme istersen birayla devam edelim gece uzun dedim o da nasıl dersen yengeciğim sen en iyisini bilirsin dedi bu yengelik beni çıldırtıyordu.

Buse bacaklarını bana sürtmeye başlamıştı, bu sefer ilk adımları o atıyordu bu beni azdırmaya yeterdi ki elini bacağıma atmıştı bile elinin tersiyle ufak ufak gidip geliyordu tüylerim diken diken olmuştu. Saatler geçmiş rakı muhabbeti ilerlemişti ki Sevda, Ayhan’la benim nasıl aşık olduğumuzu, birbirimize düşkünlüğümüzü filan anlatıyordu ki Pelin ben kendimi iyi hissetmiyorum kusura bakmayın diyerek odasına gitti, belli ki rahatsız olmuştu. Anladım ki bu olaylardan Sevda’nın haberi yoktu, ailesinin sürekli çocuk istemesinden bu ilişk**en haberdar olabileceklerini bile düşünmüştüm ama içim rahatlamıştı biraz. Bu arada Buse elini eteğimin altına sokmuş amımın çevresinde geziniyordu, ben ıslanmaya başlamıştım ki iki parmağını içime soktu hiç beklemiyordum bir anda küçük bi inleme çıktı ağzımdan erkekler konuştuğundan farketmemişti ama Sevda bana dönmüş yüzüme bakıyordu, bilirsin ayağımdan çok huylanırım Buse’nin ayağı değince fare sandım dedim gülmeye başladık.

Saatler iyice ilerlemişti Buse’yle herkesi sarhoş ederken, birbirimizi okşamaya devam ediyorduk. Ben Ayhan’ı, Buse de Sevda’yı alıp yatağına götürdü, Can çok sarhoştu neredeyse ayağa kalkamıyordu onu yukarı çıkaramazdık içeri götürüp koltuğa yatırdık. Ben bozulacak şeyleri dolaba koyarken merdivende Buse’yi gördüm üstünde kırmızı, dantelli, yarı transparan bir iç çamaşırı takımı vardı sessizce parmağıyla bana gel işareti yapıyordu. Herşeyi olduğu gibi bırakıp ışıkları kapatıp yukarıya çıktım elimden tuttu önümde merdivenleri çıkarken o dolgun kalçaları önümde sallanarak odasına girdik. Sessizce kapıyı kilitledi ve bir anda iki eliyle yüzümü tutup dudaklarıma yumuldu etli kalın dudakları benimkileri içine alıyordu, benimse ellerim onun hafif kadınsı hafif erkeksi iri ve seksi vücudunda geziniyordu. Elimi kalçalarına götürdüm o kadar güzeldi ki okşayıp sıkmak beni benden alıyordu, 32 yaşındaydım ve bu tatil olmasa bir kadınla sevişmenin güzelliğini hiç tadamayabilirdim.

Elini elbise askılarıma götürüp tek harekette beni elbisesiz bırakmıştı, bunu görmek istiyorum diyip ışığı açtı biraz geri gitti ve yenge sen gerçekten bugüne kadar gördüğüm en güzel kadınsın daha önce senin gibisini görmedim Ayhan abi nasıl seni aldatacak kadar salak olabilir inanamıyorum dedi. Boşver Ayhan’ı şimdi diyip elinden tutup kendime çektim dudaklarına doyamıyordum güçlü kollarıyla beni duvara yasladı ellerimi tutup parmaklarımızı birbirine kilitleyip dudağımdan ayrıldı, boynumu öpüyor kulağımı emiyordu, yavaşça omzum öpüp yalayarak göğüslerime indi. Önce sağ göğsümü sonra sol göğsümü değişikli olarak emiyordu, göğüs uçlarımdaki tükürük camdan gelen rüzgarla içimi titretiyor zevkimi doruklara çıkarıyordu. Ellerimizi ayırmadan beni tutup yataya bıraktı üstüme çıkıp yineden dudağımdan bir öpücük alıp ellerimi bıraktı, yere oturup dizlerinin üstüne çöktü dudaklarını, yüzünü amımın üstündeki şekilli kıllara sürttü yine tüylerim diken diken olmuştu.

Kollarını bacağımın altından sarıp beni kendine çekti ve vıcık vıcık ıslanmış amımı koklayıp içine çekip yüzüme bakıp harikasın diyip bir anda amıma yumuldu. Deli gibi emiyor, taa içine sokacakmış gibi yalayıp dilini amımın içinde gezdiriyordu, inlemelerim daha da artmıştı evde başkalarının da olduğunu unutmuş kendimden geçmiştim ki bir anda kapının çalmasıyla paniğe kapılıp göz göze geldik, Pelin seslendi Buse iyi misin biraz sessiz ol insanlar uyuyor dedi. Buse heyecanlık ve titrek sesiyle ta tamam abla iyi geceler dedi ve Pelin gitti.

Biz Buse’yle birbirimize bakıp güldük ikimizin de durmaya niyeti yoktu. Buse hemen amıma yumulup yalamaya devam etti bacaklarımı bırakmıştı bir eliyle göğsüme uzanmış göğsümü sıkıyor diğeriyle amımı okşuyordu. Benimse ellerim ona eşlik ediyor sol elim sağ elinin üstünde göğsümde sağ elimse onun sol eliyle birlikte amımın üzerinde geziniyordu. Buse’yle aramızda sadece cinsellik değil farklı bir duygu yaşanıyordu, Ayhan’la üniversitede yaşadığım duyguları tekrar yaşıyordum sanki ama bu çok garipti bir kadına hatta 18 yaşında bir kıza aşık olmuştum ama ona belli etmeye korkuyordum bunları düşünürken titreyerek boşalmaya başladım. Kasılmam bittiğinde gözümü açtığımda bacaklarımın arasında amıma bastırılmış halde kalan Buse’nin yüzü sularımla kaplıydı. Yatağa oturur pozisyona kalkıp Buse’yi kollarından tutup kaldırdım, kucağıma oturttum. Memnuniyetimi belli edecek bir yüz ifadesiyle bakıp dudağına yumuldum şimdi o etli dudaklarının tadıyla sularımla birleşmiş müthiş bir tat vardı. Tüm yüzünü öpüp yalayarak temizledim.

Şimdi sıra bendeydi, küçük aşkımın karşılığını verip kendime aşık etmem lazımdı. Ellerimi sırtına götürüp kopçasını açtığım sutyenini çıkardım, iki elimle o küçük göğüsleriyle oynuyordum elimi beline dolayıp yatakta döndüm ve Buse’yi sırt üstü yatırdım. Göğüslerini emmeye başladım küçük göğüsler ve açık kahverengi küçük meme uçları harikaydı. Neredeyse bir memesinin tamamını ağzıma alabiliyordum. Birini yalıyor, emiyor, vakumluyor diğerine geçiyordum. Gözünün içine bakarak sol elimin iki parmağını yalayıp kilodunun içine soktum ve memelerini emmeye devam ettim. Amının dudakları çok etli ve yumuşacıktı, bir o kadar da sıcaktı. Buse de benim kadar azmıştı ama onu kendime bağlamak için bunu mükemmel yapmalıydım, o yüzden hemen bitiremezdim. Elimle dakikalarca oynayıp sırılsıklam yaptığım amını yalama vakti gelmişti artık.

Onu yatağın başına kadar çektim, kilodunun üzerinden amını kokladım bana yaptıklarını ona uyguluyordum şimdi, bu koku muhteşemdi daha hiç amıma dokunmadan sırılsıklam olmuştum. Narince kilodunu iki yandan tutup aşağıya çekerken o beyaz dolgun bacaklarının arasında açık kahverengi, etli, ıslanıp parlayan, tüysüz pürüzsüz amını görmüştüm çok şaşkındım sanki hiç ellenmemiş gibi tertemizdi. Ben onun yaşındayken daha hiç ilişki yaşamamama rağmen amın dağınık ve etsizdi. Kilodunu gözünün içine bakarak koklayıp kenara attım, iki yana ayırdığım bacaklarının arasına kafamı gömüp amını yalamaya başladım, amının dudaklarını tek tek emip sündürüyor, amını yalayıp dilimle sikiyor sol işaret parmağımla da götünün deliğini okşuyordum. Komodinin üstündeki kremi fark ettim sol el parmaklarıma sürüp biraz da götünün deliğine sürüp amına tekrar yumuldum, amı çok tatlıydı ve durmadan su akıyordu.

Parmağımı bu sefer deliğinde bir süre gezdirdikten sonra yavaşça sokmaya çalıştım ama çok da zorlanmadı ama eli saçıma yapışmıştı bir eliyle göğsünü sıkıyor diğer elini de kıvırcık saçlarıma dolamış amına bastırıyordu artık inlemelerini ayarlayamıyor sesi çok çıkmaya başlamıştı ki yanında duran kilodunu ağzına tıkadı şimdi içten içten duyuyordum çığlığını, inlemelerini. Zevk aldığını fark edince ikinci parmağımı da götüne sokmayı denedim canı yanacak diye korkuyordum ama belli ki daha önceden alışmıştı. Keyif alırken bir yandan da kıskanmıştım, gerçekten aşık oluyordum galiba.

Kafamı kaldırdığımda yalvarır gibi bakıyordu gözlerime, kafamı tekrar gömüp elimi götünden çıkardım ve hızlıca iki parmağımı içine soktum bir yandan yalayıp bir yandan elimle sikiyordum onu. Bir anda diğer elini de saçlarıma dolayıp kafamı bastırmaya başladı ağzındaki kilodu çıkarmıştı hadi aşkım sakın durma, harikasın sevgilim diyordu, arada söylediği Almanca kelimeleriyse ben anlamıyordum ama daha da hızlanmıştım bana aşkım, sevgilim diyordu. Bir anda hareket etmeyi ve kafamı bastırmayı bıraktığında boşaldığını fark ettim, kendini salmış gözleri kaymış sadece beyazı görünürken şırıl şırıl sular akıyordu amından bense bu hiç olmuyormuş gibi yalamaya devam ediyordum. Nefesi kesilmişti bir an panikle kalkıp tokat attım kendine geldi derin derin nefes alıyordu korkmuştum gidip sarıldım dudağından öptüm o da korktuğumu fark etmişti bakıp gülümsüyordu biraz şaka filan yapıp beni sakinleştirdi.

Cesaretimi toplayıp dudağından öpüp gözünün içine bakarak sana bir şey oldu diye çok korktum aşkım, seni daha yeni buldum kaybedemem diyip kolunun altına girip yanına yattım. Eli omzumda, göğsümün etrafında geziyor ama şaşırmış bir haldeydi, ona aşkımı ilan etmem galiba fazla gelmişti. Galiba söylediklerim sana fazla geldi, sana aşık olmamı beklemiyordun özür dilerim diyip bir hışımla yataktan kalkıp elbisemi giyip odadan çıktım. Aşağıya inip yanıma birkaç tane bira alıp bahçeye çıkıp jakuzide olanları düşünmeye başladım.

Kocamın 18 yaşındakı kız kuzenine aşık olmuştum ve bunu da ona söylemiştim, bana soğuk davranmıştı muhtemelen ilişkimiz burada bitiyordu, ona söylemeden cinsel ilişkimizi devam mı ettirmeliydim?

Biralarımı içtikten sonra ılık bir duş alıp, kocamın odasındaki koltuğa uzanıp hala bu soruları tekrarlayıp cevap arayarak uyumuşum.